Izmir Evden Eve Tasima Etkinlikleri

izmir evden eve nakliyat

İzmir veya etrafındaki bölgede şirketimizce icra edilen taşımacılık faaliyet alanında, İzmir'de ikamet eden çalışanlarımız görevlendirilmekte, bu çevrede bulunan müşterilerimize İzmir araç parkında olan taşıtlarımız yöneltilmektedir.

İzmir evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği misyonu kurumsal çerçevede içselleştiren firmamız, İzmir ve civarında güvenli taşımacılık arz etmektedir.

Önceki yöntemlerle taşınma dönemi artık işlevsiz kalmıştır. Zamanımız şartlarında elit çözümlerle evden eve nakliye işlemlerinde gelişemeyen lojistik kurumları, ev eşyalarının taşınması hususunda ilgi çekmemektedir. Eşya taşıma hizmetlerinde birikim kazanmış kurum kadromuzun tümü kendi hususi vazife dallarında oldukça tecrübelidir. İfa ettiği misyonu içselleştirmiş bireylerle ekiplerini güçlü hale getirmiş bulunan firmamız için, müşteri memnuniyeti fazlasıyla önemlidir.

Evden eve taşıma operasyonlarında öncelikle ekspertiz faaliyeti icra edilmektedir. Eksper işlemleri bedelsizdir ve eşya taşımacılığı hizmetinin en mühim bölümlerinden biridir. Ekspertiz hizmetinin titiz bir şekilde yapılması, transfer süreçleri süresince sıkıntı meydana gelmesini önleyecektir. Sözü edilen nedenle, inceleme alanında görevlendirdiğimiz elemanlarımız, işlerinde eğitimli kişilerdir.

Raporlama hizmeti ile aksaklıklara meydana gelmeden tedbir alınabilmektedir.
Eksperlerimiz, raporlama işlemleri için adresinize vardığında, öncelikle evde olan tüm eşyaların kaplayacağı hacmi hesap eder ve lüzumlu olan olacak eşya taşıma aracını kararlaştırır. Isı ve nem gibi dış olumsuzluklardan eşyalarınızı koruyan çelik kasa ve özel modellenmiş nakliyat araçlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş esneme donanımıyla son derece güvenlidir. Çelik kasa taşıma araçlarımız bakımlı ve güvenlidir. Taşıma araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz uzun senelerin tecrübesine sahip ve ehliyetlidir.
Eksper personelimiz, uygun taşıma kamyonuyla beraber ihtiyaç olacak ambalajlama öğeleri, görev verilecek elemanlar ve başka önemli gereklilikleri inceleme esnasında tespit etmektedir. Son olarak evin çevre durumu saptanır ve nakliyat programı hazırlanır. Eksper aşaması akabinde teminat gayesiyle sigorta poliçesi yapılır.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Kamyona İstiflemeİzmir ve çevresinde evden eve taşıma hizmetleri hususunda deneyim sahibi olmuş ekiplerimiz, taşınma işlemlerinde son derece ciddiyet verilmesi gereken paketleme hizmetlerini kaliteli usullerle sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen kalite perspektifindeİzmir Evden Eve Taşıma Firmaları içerisinde, firmamız ciddi bir pozisyondadır. Kuruluşumuzun tanımladığıİzmir taşımacılık ücretleri son derece uygundur. Taşınacak materyalin paketlenmesi, Eşya Taşıma servis aşamaları arasında öncelikli olarak titizlik gösterilmesi icab eden unsurdur.
Kırılabilecek ve özel malzemeleriniz için kapsamlı paketleme metodları geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi ev makineleri ve aygıtlar için, hususi paketleme öğeleri tercih edilmektedir. Hacimli malzemeler dikkatle paketlenir. Monte hizmetleri için uzman personelimiz görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması amacıyla özel ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.

Asansör, dikkatle kurulur. Asansör kamyonunun balkona tam birleşmesi ve eşya taşıma bölümünün doğru bir halde gelip gitmesi ve sarsılmaması gereklidir Asansör aracımızın kullanıcısı bu konu hakkında ehliyetlidir.İzmir asansörlü evden eve nakliyat ile kuruluşumuz, İzmir ve etrafındaki bölgede olan ev yada büronuzda eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve sağlam bir biçimde indirerek araca yerleştirmekte ve aynı biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Hacimli mobilyalar ve beyaz eşyalar dayanıklı olduğundan öncelikli yerleştirilir. Hassas materyaller nispeten üstlere istiflenir.

Eşyalarınızın getirildikleri yerde olduğu biçimde nakledilecekleri eve çıkarılmasıyla, taşınma hizmeti genel anlamda tamamlanır. Yeni evde eşyaların konumlandırılması ve monte işlemlerinin tamamlanması için tecrübeli personelimiz çalışmaktadır. Talepte bulunulması halinde tüm eşyaların tam olarak yerleşmesi işlemi hususunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *